Година з періодикою

16.07.12р. в читальному залі центральної бібліотеки Івано-Франківської МЦБС проведено годину з періодикою «Перший крок до волі», приурочену до 22 річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України.

До уваги користувачів читального залу було представлено газети «Демократична Україна», «Урядовий кур’єр», «Слово Просвіти», «Голос України», журнали «Віче», «Зовнішні справи» і відповідно статті, які стосувалися теми прийняття декларації, зокрема, «Декларація з утопічним присмаком», «Попередниця незалежності», «Забуття Декларації – хибний і неєвропейський шлях до світового конституційного розвитку», «Державний суверенітет у добу глобалізації» та інші.

Показано непростий шлях від часу прийняття і утвердження декларації і до сьогоднішніх днів, сучасні дискусії навколо суверенітету України. Адже саме декларація про Державний суверенітет стала і є виявом великих надій і сподівань українського народу. Відповідальна за проведення Каретнікова Надія Володимирівна.

Аналогічний захід – прес-інформація «Декларація про державний суверенітет України» – був проведений в бібліотеці-філії №12 с. Микитинці.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top