Година спомину “Все моє життя – одне змагання за гармонію Людини й Бога”

6 липня 1937 року – не стало відомого українського поета Богдана-Ігоря Антонича. У розквіті сил, проживши 28 років, відійшов “співець природи” у “дім за зорею”.

Богдан-Ігор Антонич — це яскрава, оригінальна мистецька постать в українській літературі, поет-новатор, перекладач, чия творча доля переконливо засвідчує: великий талант обов’язково пробивається крізь тернові хащі на шлях передових думок свого часу, шлях, який поєднує серце художника і серце його народу. Він був закоханий в життя і хотів перелити цю велику свою любов до всього живого, до всього, що живе й бореться за своє існування, за короткий час досяг вражаючої мистецької зрілості, яку подарував людству.

6 липня 2022 року, минає 85 річниця з дня смерті Богдана-Ігоря Антонича (1909-1937) – відомого літературознавця, поета, прозаїка, перекладача. З цієї нагоди  працівники абонементу ЦБ Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради підготували і провели для своїх користувачів  годину спомину “Все моє життя – одне змагання за гармонію Людини й Бога”.

Знайомлячи з книгами Богдана-Ігоря Антонича із фондів бібліотеки бібліотекар коротко ознайомила з біографією відомого українського поета, підкресливши, що у розквіті сил, проживши 28 років, відійшов “співець природи” у “дім за зорею”. В ході години спомину  звучали вірші  поета-новатора, перекладача, чия творча доля переконливо засвідчує: великий талант обов’язково пробивається крізь тернові хащі на шлях передових думок свого часу, шлях, який поєднує серце художника і серце його народу. Шкода для нації і світової цивілізації, що такий Велетень відійшов із життя в такому молодому віці. 

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top