Година історичної пам’яті “Потужний дух УПА окрилює серця”

14 жовтня відзначаємо давнє українське свято – Покрову Пресвятої Богородиці. Це свято тісно пов’язується з ідеями захисту від ворогів. Тому у цей день водночас з Днем українського козацтва ми відзначаємо День захисника України і День створення УПА. Цей день – данина всім захисникам, які зробили величезний внесок у досягнення Україною своєї незалежності.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників нашої Вітчизни та відзначення 80-ї річниці створення УПА 20 жовтня 2022 року працівники бібліотеки-філії № 7 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради разом з учасниками клубу “Золотого віку” у приміщенні Івано-Франківського музею визвольної боротьби ім. С.Бандери провели годину історичної пам’яті “Потужний дух УПА окрилює серця”. Захід розпочала бібліотекарка Атаманчук М.І., яка підкреслила, що свято Покрови це свято всіх захисників України, які боролись за її волю і незалежність.  Художній керівник народного дому “Княгинин”Терлецька Л., зам.директора музею О.В. Романів підготували відео-презентацію “Борцям за волю наш уклін”.

 Атаманчук М.І. підкреслила, що історія – це пам’ять людського суспільства, його свідомість і совість. Бібліотекар провела присутнім  екскурс у минуле сторінками історії, розповіла про трагічну боротьбу за незалежність нашої Батьківщини, поєднала давні події з подіями сьогодення і закликала всіх бути відданими патріотами своєї держави і пам’ятати про тих, хто не жаліючи сил, здоров’я і життя відстоює незалежність нашої країни.

Оксана Романів та Любов Терлецька розповіли присутнім історію УПА у повстанських піснях, які всі учасники заходу захоплено підспівували.

До 80-річчя УПА бібліотекарі презентували книжкову виставку “Славні нащадки козацького роду”. На виставці представлено книги, які висвітлюють історію героїчної боротьби  Української Повстанської Армії.

На закінчення заходу завідувачка бібліотеки-філії № 7 Васіна М.М. подякувала всім за активну участь в годині історичної пам’яті.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top