Екодайджест “Відродимо нашу Землю”

21.04.2022 року в читальному залі та на прибудинковому майданчику бібліотеки-філії №14 (вул. Довженка,12) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради підготовлено і проведено екодайджест “Відродимо нашу Землю”.

Наша планета переживає велику екологічну кризу. А наша країна  майже два місяці у вогні, під постійними ворожими обстрілами. Агресор зруйнував навколишнє середовище. Будь-яка війна несе величезні екологічні загрози для населення, але бойові дії в Україні можуть призвести до особливо катастрофічних наслідків. Розлите паливо, зруйнована техніка та відпрацьована зброя, підірвані ракети — все це забруднює ґрунт та ґрунтові води хімічними речовинами та важкими металами.Також російські війська, знищуючи наші ліси, використовують деревину для будівництва фортифікаційних споруд, прокладання інфраструктури, обігріву та приготування їжі. Бойові дії порушують спокій диких тварин, є великий ризик для виведення потомства багатьох птахів і ссавців. Атакування портової інфраструктури вздовж узбережжя Чорного та Азовського призводить до забруднення вод і поширення  отруйних речовин у море.

Що можемо зробити ми на захист природи? Бібліотекар разом із дітьми в ігровій формі роздумували як змінити своє ставлення до природи в екологічній бесіді “Будь природі другом”, іграх “Можна-не можна”, “Екологічна тест-загадка”, “Віднайди правильну відповідь”. Діти разом із батьками обіцяли посадити дерево, берегти воду, не засмічувати відкриті водойми і надра землі.

Дітям радимо прочитати нову книгу:
В.І. Шкургана “Делінь: екологічні казки”. – Косів: Писаний Камінь, 2021.

Відповідальна: Засєдко Р.О.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top