Експрес-інформація: “Символ боротьби – червона стрічка!”

Як почуєш – серце завмирає,
Від СНІДу наслідки сумні,
Від нього ліків ще  немає,
Тому ми скажем: СНІДу – “ні”!

Щороку, 1 грудня на всій земній кулі відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. З метою формування здорового способу життя, привернення уваги до проблеми поширення ВІЛ/СНІДу, його профілактики  працівниками бібліотеки-філії №1 (вул. Вовчинецька, 206) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради для молоді ліцею №25 була проведена експрес- інформація: “ Символ боротьби – червона стрічка!”.

Бібліотекарі ознайомили старшокласників з поняттями “СНІД” і “ВІЛ” та їх ознаками, сприяли вихованню почуття відповідальності за власну поведінку та ведення здорового способу життя, а також толерантне ставлення до ВІЛ -інфікованих людей. Молодь отримала елементарні знання  про СНІД, основні шляхи зараження цією хворобою та особисту відповідальність за своє життя, своє майбутнє. Працівники бібліотеки виготовили пам’ятку: “ Кроки до успіху”, де молодь виявила основні чинники, які допоможуть їм стати успішними. Це здоровий спосіб життя, працездатність, освіта, цілеспрямованість, а ВІЛ/СНІД – загроза.

Захід щодо відзначення цього дня, традиційно відбувся із його символом – червоною стрічкою.
Отож, бібліотекарки, висловлюючи свою надію на майбутнє без СНІДу, всім небайдужим  і проінформованим роздали червоні стрічки.

Відповідальна: Воробчак М.Д.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top