“Жити в злагоді з природою”

Людина і природа… Філософи, поети, художники усіх часів і народів віддали данину цій вічній і актуальній темі. Та ніколи вона не стояла так гостро, як у наші дні, коли загроза екологічної кризи, а може й катастрофи, нависла над людством. Людина і суспільство повинні докорінно змінити своє ставлення до природи та її ресурсів. Бібліотека веде  еко-просвітницьку роботу серед населення. Працівники бібліотеки різними формами і методами бібліотечної роботи пробуджують у читачів розкриття багатогранних цінностей природи, екологічного світогляду.

28. 07. 2021р. працівники бібліотеки-філії №1(вул. Вовчинецька, 206) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради для дітей у рамках спец-проекту ЛІТО+ було провели лісову мандрівку «Жити в злагоді з природою».

 Бібліотекарі розказали присутнім про екологічні проблеми навколишнього середовища, як зберегти природу та не допустити до екологічного лиха.

Захід мав пізнавальний характер, він допоміг дітям дізнатися про природу щось нове та цікаве, збагнути її таємниці.

Під час лісової мандрівки присутні в ігровій формі дізнавалися про різноманітні явища природи: воду, тварини, рослини, Червону книгу України, про лікарські рослини, та їх цілющі властивості. Наприкінці подорожі бібліотекарки закликали присутніх оберігати природу, жити у злагоді з навколишнім світом, щоб зрозуміти, що усі ми мешканці планети Земля дуже потрібні один одному. Ми живемо на багатій, щедрій, прекрасній землі. І  ми не маємо права забувати, що сьогодні просто любити природу, милуватися її  красою мало. Ввійти в природу другом, бути її добрим господарем – закликають  заходи, проведені в бібліотеці. 

Поділіться цим записом в:
Top