“Жнива скорботи”

Багато трагедій пережив український народ, але Голодомор 1932-1933 рр., є однією з найстрашніших катастроф в історії людства.

В бібліотеці-філії №14 (вул. Довженка, 12) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради підготовлена виставка-пам’ять “Жнива  скорботи”, на якій представлено книги українських та зарубіжних науковців про події тих років.

 У виданнях: В. Марочко “Голодомор 1932-1933 років в Україні: Хроніка”, “Моєї пам’яті печаль”, “33-й: голод. Книга-Меморіал” та ін. публікується велика кількість матеріалів, що переконливо розкривають причини, перебіг, масштаби та наслідки тієї страшної трагедії. Заслуговує уваги книга В. Конквеста “Жнива скорботи”в якій відтворено страшну картину тих  років.  Художні твори В.Барки “Жовтий князь”, У. Самчука “Марія” об’єднує одне спільне – це згадка про трагічне минуле та пересторога,щоб воно не повторилось у нашому майбутньому.

 Світла пам’ять кожному, хто став жертвою масового знищення людини людиною, назва якому – Голодомор. Тільки пам’ятаючи минуле, ми можемо творити сьогодення і мріяти про майбутнє.

Відповідальна за проведення Капущак В.М.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top