Зустріч з братами Капрановими

8 травня 2012р. в читальному залі центральної бібліотеки відбулася зустріч з письменниками та видавцями братами Капрановими, які презентували свою творчість і , зокрема , новий роман «Щоденник моєї секретарки».У презентації брав участь Юрко Журавель, який ілюструє книги братів, він же керівник Рівненського рок-гурту «От винта».

Зустріч проходила у формі літературно-музичної композиції. Розповіді письменників перепліталися з музичними творами з репертуару Юрка Журавля. Література має досліджувати цей світ, історію роду, долі людей. Саме в цьому романі брати Капранови показали історію свого роду, своєї родини. Все почуте від діда, який був ворогом народу, від батьків та родичів, вони і втілили в своєму романі.

Зустріч пройшла як одна мить. Читання уривків з «Щоденника…», пісні у виконанні Юрка Журавля на слова Сергія Татчина, перенесли присутніх учасників дійства у світ чумацьких шляхів, козацької доби.

Питання і цікаві відповіді, музика і співана поезія у виконанні братів Капранових та Юрка Журавля створили справжню атмосферу книжкового свята.

Гості подарували роман «Щоденник моєї секретарки» для читального залу, а для присутніх організували розпродажу.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top