“Казковий віночок”

#Бібліотека_у_дворах

12 серпня 2022 р. завідувачка бібліотеки-філії 15 МЦБС Департаменту культури міської ради в рамках проєкту “Бібліотека у дворах” провела голосні читання “Казковий віночок”.

    Для багатьох слово “казка” є синонімом слова “вигадка” або навіть “нісенітниця”. Воно й не дивно, тому що цей літературний жанр передбачає, що автор (оповідач) і читач (слухач) сприймають переказні події, як неймовірні, чарівні, нереальні. Але казка — це не виключно дитячий фольклор, адже кожна казка нашого дитинства дорослішає разом з нами, змінюється тільки сприйняття.

    Як писав В. Сухомлинський: «Казка — свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячого мислення і мови». У кожній казці, навіть у найменшій та дуже простій, живе народна мудрість і суспільна мораль. Завдяки казкам ми пізнаємо світ не лише розумом, а й серцем, вчимося любити світ навколо себе, бути добрим і справедливим. Тому так важливо прищеплювати дітям любов до казок.
    Дітки із захопленням слухали улюблені казки, а також знайомилися із новими. Також виконували цікаві завдання “З якої це казки?”, “Від кого телеграма”, “Дізнайся героя по міміці”. Юні поціновувачі книг провели казково свій вільний час!
    Відповідальна за проведення Новіцька С. В.
Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top