«Книга дарує натхнення»

1 квітня в центральну бібліотеку для дітей (вул.С.Бандери, 8. Т.: 53-25-97) завітали учні 5-х класів школи № 2 у рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання. «Книга дарує натхнення» – так назвали ми нашу зустріч.


Бібліотекар ознайомив присутніх з новинками світової видавничої індустрії для дітей. Поруч із традиційною книгою, де є текст та ілюстрації до нього, у світі стрімко розвиваються інноваційні технології у проектуванні дитячої книги. Видавці дитячої книги використовують сучасні матеріали для виробництва книги: термофарби, флуоресцентні, ароматичні, термочутливі фарби для друкування тексту та ілюстрацій. Замість паперу видавці застосовують різноманітні натуральні та штучні матеріали: поліетилен, пластмаса, синтетичні тканини, дерево, текстиль.


Відвідувачі заходу доторкнулися до оновленого видання «Аліси у Країні Див» Л. Керрола з технологією доповненої реальності, яку розробили українські комп’ютерні дизайнери, а ілюстрації до цього видання зробила українська художниця, авторка «картин щастя» Євгенія Гапчинська.

Читачі згадували сторінки улюбленої книжки, відгадували кросворд, грали у гру «Падіння сходами» – спускалися сходами вниз, у кролячу нору разом з Алісою, впізнавали Чарівні дрібнички з роману, розшифровували «Тайнопис», складали пазл та оживляли його.
Кожен учасник заходу за допомогою смартфона оживляв ілюстрацію з твору «Аліса у Країні Див».

Було яскраво! Діти з азартом включилися у ігри-змагання, з цікавістю пізнавали нове, а головне – познайомилися з центральною бібліотекою для дітей. А ми надіємося, що учні разом зі шкільними бібліотекарями прийшли до нас, як гості, а покидали бібліотеку, як добрі друзі!

Відповідальні за підготовку та проведення заходу Томілова Лілія та Гашевський Тарас.

Поділіться цим записом в:
Top