«Книгоманія – 2020»

В рамках акції «Книга – морська глибина» 27.02.2020 року бібліотекою-філією №2 МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради на базі бібліотеки школи №1 було проведено І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020» серед учнів 6-7-х класів. У конкурсі взяли участь 9 учасників, які розповідали про улюблені книги, свої читацькі вподобання і смаки. Особливо відзначилися: Данилюк Марія, Побігун Анастасія, Кулик Соломія та Сидор Дарія. Формат змагання передбачав виступи дітей із розповідями про прочитану та описану в Читацькому щоденнику книгу. Розповідь була як заохочувального, так і критичного змісту, аргументована цитатами з книжки. А також діти мали можливість представити свої відео з розповідями своїх улюблених книжок.

Мета конкурсу – заохочення дітей до систематичного читання, популяризація кращої світової літератури для дітей, вироблення в учнів навичок самостійної роботи. Це діти, які закохані у слово. Кожен учасник по-своєму цікавий і неповторний.

«Основна ідея «Книгоманії» – популяризація читання. Цей конкурс дає можливість його учасникам здобути перемогу не завдяки особливим талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню. Учасники і переможці конкурсу мають можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутувати про улюблені книжки. І найголовніше – ми хочемо, щоб кожна прочитана книжка стала для дитини захопливою подорожжю у цікавий та новий світ».

Щиро дякуємо всім учасникам за участь, старанність, творчу працю, а також бажаємо їм удачі у наступних конкурсах.

Відповідальні за проведення: Цібій С. О., Дяків Р. Б.

Поділіться цим записом в:
Top