Компас здоров’я “Чай – цілющий напій для душі і тіла”

 “Чай підносить смак і допомагає досягти витонченості волі” (Лю Чжень Лян)

  Чай – один з найдавніших напоїв, без якого досі не обходяться ні в одній сім’ї. Його походження оповите міфами і легендами. Історія чаю, як напою, почалася в Китаї і триває вже більше як 5 тисяч років. Перші роки напій вважався лікарським засобом. Індію вважають другою батьківщиною чаю. В Європі історія зеленого чаю почалася з ХVI – ХVII ст., напій вперше привезли португальські та голландські торговці. 

В Англії особливу популярність отримав чорний чай. З нагоди Міжнародного дня чаю, який відзначають щорічно 21 травня в бібліотеці-філії №13 (с.Хриплин, вул.Берегова 4в) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради відбувся захід “Чай – цілющий напій для душі і тіла”.  Присутні на заході дізналися багато цікавого про історію цього цілющого напою, про види та сорти чаю, про те, як його правильно готувати з користю для здоров’я. А ще одержали багато інформації про цілющі властивості чаю: 

  • нормалізує цукор в крові, утримує в рамках гормони стресу і депресій,
  • полегшує дихання, корисний при гепатиті, затримці сечі. “Чаювання сприяє очищенню крові та слизової оболонки очей, регулює роботу печінки та селезінки, знімає втому, тонізує м’язи тіла. І це далеко не повний перелік корисних ефектів “аптеки в склянці”.

Гарного настрою присутнім на заході додало горнятко запашного чаю та смаколики до нього. Пийте чай – і будете здорові.

Відповідальна за захід Бабій О.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top