Краєзнавчий анонс: “Подвижник краєзнавства” /до 85-и річчя В.К. Морозюка/

                                  … Людина без пам’яті – що птах безкрилий

У червні 2023 року минає 85 років з дня народження письменника, краєзнавця Володимира Карповича Морозюка. З цієї нагоди 29.06.2023 року у бібліотеці-філії № 7 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради відбувся краєзнавчий анонс “Подвижник краєзнавства”.

Під час заходу бібліотекар Федишин В.В. розповіла присутнім про життєву і творчу долю В.К.Морозюка. Володимир Карпович впродовж багатьох років був читачем бібліотеки-філії № 7 і щоразу презентував бібліотеці всі свої видані книги. Бібліотекар відзначила, що користувачі книгозбірні із зацікавленням та вдячністю користуються краєзнавчими виданнями Володимира Карповича. Письменник і краєзнавець – лауреат обласної премії ім. І.Вагилевича, яка є найвищою відзнакою громадськості краю за заслуги у сфері охорони культурної спадщини Івано-Франківської області.

В.Морозюк займався дослідженням біографій відомих діячів історії, політики, культури і мистецтва. Свої дослідження автор зібрав у серії “Пом’яників”, що вміщують нариси та біографічні довідки про людей, які своїм походженням, життєвим шляхом чи творчістю пов’язані з Івано-Франківщиною. У передмові до “Пом’яника” В.К.Морозюк писав: 

“Те, що залишилося нам у спадок від попередніх поколінь, бережімо і пам’ятаймо, бо то все –  наше незрадливе багатство …”
Доповненням до заходу стала виставка “Невтомний краєзнавець”.

 Відповідальна за проведення Федишин В.В.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top