Краєзнавчий мікс «З Днем народження, місто моє»

«Місто моє, доле моя привітна,
 Місто моє, серце любов’ю квітне,
Радість моя – зоре моя світанкова,
Свято моє, місто Франкове», –

  Так співається в одній з пісень про Івано-Франківськ. Ця святковість, в поєднанні  з  затишністю скверів і парків,  робить наше місто рідним, своїм для всіх, хто в нім живе і хто його відвідує. І чим більше історія проникає  в його свята і будні, тим європейським воно стає. 362 роки – для історії не так багато, але нам достатньо, щоб відчути плин часу, його миттєвість і вічність та вплив на долю всіх і кожного. В ці травневі  дні, 07.05.2024 р, працівники бібліотеки-філії №1 (вул. Вовчинецька, 206)Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури  міської ради підготували та провели краєзнавчий мікс «З Днем народження, місто моє». 

Бібліотекар наголосила, що Івано-Франківськ – місто майстрів і воїнів, творців і дослідників, місто патріотів та освічених, шляхетних людей, місто збережених сімейних цінностей і народних традицій, суспільних ініціатив та відповідальної спільноти, місто кованих скульптур і фестивалів, світлої життєрадісності і величі споруд. Воно має унікальну здатність наділяти кожного жителя комфортністю, компактністю та вишуканістю, а гостям дарувати відчуттям затишку і тихого, майже священного захоплення. З учасниками заходу була проведена гра-вікторина «Чи знаєш ти своє місто». Було представлено книжкову виставку: «Чарівне місто над швидкоплинними Бистрицями». Завітайте до нашої бібліотеки, прочитайте друковані видання про наше чудове місто і відкрийте для себе чимало нового, захоплюючого і пізнавального про столицю Прикарпаття – наш чудовий Івано-Франківськ.

  Дякуємо нашим захисникам, які дають відсіч ворогу, не дозволяючи забрати нашу свободу! Віримо в Перемогу! Слава нашим захисникам.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top