Літературна інсталяція “І зачаровує серця пісенна українська мова”

Святкування Дня української писемності та мови було запроваджено Указом президента України в 1997 році і відзначається щороку 9 листопада. Це свято спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення та розвитку, пропаганди й популяризації, та водночас демонстрації її краси й багатства, літературної довершеності.

Для кожного народу мова – це національна ознака, рівень культури, сутність свідомості. Мова – духовний скарб нації. Вона є найголовнішою ознакою народу, що дає йому право називатися нацією.

Саме в цей день працівники бібліотеки-філії №6 (вул. Вовчинецька,188) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради підготували літературну інсталяцію “І зачаровує серця пісенна українська мова”.  Книги, представлені на літературній інсталяції знайомлять користувачів з історією походження, культурою, розвитком, становленням української мови. В представленій літературі розглядаються питання фонетики, орфографії, правопису та стилістики сучасної української мови. Розміщені на ній плакати з висловами видатних людей про нашу мову та поетичні твори, афоризми, крилаті вислови.

У зв’язку з карантинними обмеженнями захід проводиться в онлайн режимі. З літературою, представленою на виставці, користувачі можуть познайомитись у відеопрезентації.

Відповідальні: працівники бібліотеки-філії №6.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top