Літературні читання «Казки різдвяного янгола»

“Аж ось Ангол Господній з’явивсь коло них,
і слава Господня осяяла їх. І вони перестрашились страхом великим…
Та Ангол промовив до них: Не лякайтесь, бо я ось благовіщу
вам радість велику,що станеться людям усім.”
(Лк. 2:9-10)

Наближається велична і радісна подія – народження Ісуса Христа. Різдво – найбільш очікуване свято, особливо для дітей, які, окрім святвечірньої родинної вечері і подарунків, очікують  ще й різдвяного дива. Наприклад, справжнього Ангела з небес, що принесе радість, перемогу і мир! І чому б на це не сподіватися? Адже звістив якось  Ангел Господній віфлеємським пастухам новину про народження у яскині Христа – Царя світу. І саме вони, звичайні люди, мали честь першими вшанувати новонародженого Спасителя і розповісти цю надзвичайну історію усім, кого зустрічали на своєму шляху.

Тому і ми, бібліотекарки бібліотеки-філії №3 Івано-Франківської МЦБС департаменту культури міської ради, з наближенням великого свята Різдва Христового вирішили, що саме час вселити в душі наших юних читачів трохи надії і очікування різдвяного дива. А хто ж це зробить краще, ніж янголи, Божі помічники, які живуть на небі і яким усе під силу? Тому 5 січня ми підготували та  провели літературні читання “Казки різдвяного янгола”. Історії про Різдво, ангелів та всемогутніх святих займають важливе місце на крислатому дереві улюблених дитячих казок, а наші читачі з радістю їх слухали, читали та переповідали.

А хто з шанувальників казок і Різдва не встиг на наш захід – не біда! Бо книжечки з бібліотеки-філії №3 нікуди не поділися і досі з нетерпінням чекають на своїх читачів.
А на нашому  Youtube-каналі на всіх чекає аудіоказка відомого американського письменника Чарльза Тейзвела «Янголятко». Цей прекрасний різдвяний твір люблять діти в усьому світі. Послухайте його і ви за цим посиланням:

Відповідальні за проведення – всі працівники.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top