Майстерня Святого Миколая «Ялинковий карнавал»

20 грудня в центральній бібліотеці для дітей (вул.С.Бандери, 8. Т.: 53-25-97) відбулася майстерня Святого Миколая «Ялинковий карнавал».

Учасники карнавалу прийшли у бібліотеку та одразу опинилися у новорічно-різдвяній атмосфері. Погляд відвідувачів не міг не зупинитися на різдвяних ялинках, що красувалися у різних куточках бібліотечних залів. Ніжні сніжинки запрошували помилуватися красою та заохочували повторити це паперове диво! А подарунки від святого Миколая, що виглядали з-під ялинок, обіцяли солодке частування! Дух Різдвяних свят та Нового року вітав у дитячій бібліотеці.


Бібліотекарі запросили всіх учасників карнавалу до праці по створенню ялинкових прикрас з кольорового паперу. Спочатку дітям показали, які вироби можна зробити на майстер-класі: ангеликів, різноманітні варіанти сніжинок, різдвяні дзвіночки, ялиночки.

Діти слухали докладну інструкцію по створенню паперової іграшки, а потім бралися за її виконання. Бібліотекарі допомагали, поправляли, підказували. Діти старанно виконували те, що показувала бібліотекар Леся Володимирівна. Попри видиму легкість, створити об’ємну сніжинку не так просто. Малечі довелося дуже постаратися, зіпсувати не одну паперову заготовку, поки вийшла легка, повітряна, об’ємна сніжинка.
Знаходячись у Майстерні Святого Миколая, діти зробили ангелика, різдвяний дзвіночок та два види об’ємних сніжинок. Малята працювали з задоволенням та під час майстрування розповідали про подарунки від Святого Миколая, співали пісню “Ой, хто, хто Миколая любить”.

Результат перевершив сподівання! Скільки красивих, яскравих, легких ялинкових іграшок зробили учасники карнавалу. До того ж, час спільної творчості об’єднав дітей, і цей день залишиться у пам’яті дітлахів, як незабутні моменти щастя! Він запам’ятається розмаїттям яскравих та оригінальних виробів, що були зроблені власноруч і які потім прикрасять власну оселю.

Кожен учасник Майстерні отримав солодкий подарунок від Святого Миколая.

Поділіться цим записом в:
Top