“Міжнародний туризм”

Щорічно, 27 вересня всі любителі подорожей відзначають Всесвітній день туризму та День туризму в Україні. Ця свято заснували члени Всесвітньої туристичної організації у 1979 році.

Туризм є одним з найпопулярніших видів відпочинку. Подорожуючи люди пізнають світ-історію, культуру, звичаї Батьківщини, інших країн та свого рідного краю. До всесвітнього дня туризму у бібліотеці-філії №10 (с.Вовчинець) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради  відбувся захід на тему “Міжнародний туризм” гортаючи сторінками журналів за участі учнів 4 класу Вовчинецької гімназії (класовод Білінська О.М.).
Бібліотекар розповіла дітям про цікаві туристичні місця України, всі разом пригадали  архітектурні та історичні пам’ятки області. Говорили про рідну землю та її привабливість для туристів. Потім до слова долучилась класовод Білінська О.М., яка звернула увагу дітей на користь здорового способу життя та активного відпочинку.

Для багатьох країн саме туризм є основною складовою  наповнення бюджету ,Україна багата на туристичні місця: могутня річка Дніпро, калейдоскоп Тернопільщини і Львівщини, могутність Одеси і романтичні перекази про Закарпаття, Буковину, Волинь, Галичину і Таврію, Поділля, Слобожанщину і Полтавщину.

Тільки на Закарпатті знаходиться  майже 2 тисячі пам’яток історії-замки Невицький, Паланок, Канків, палац  Шенборнів, більше 300 пам’яток природи вражає наша рідної Івано-Франківщини зі знаменитим гірським  курортом Буковель, де в горах Карпатах знаходиться найвища на Україні гора Говерла(2061м).У самому серці Гуцульщини знаходиться мальовниче містечко Коломия, де діє єдиний в Україні музей писанки. До заходу також була розгорнута книжкова виставка-подорож » Дива нашої України» ,з книгами якої діти уважно познайомилися.

По закінченні заходу завідувача бібліотеки  запропонувала дітям цікаві журнали та активно мандрувати  книжковим світом і користуватися сучасними послугами бібліотечних закладів дехто з дітей побажав уподобану книгу взяти почитати дома. Бажаєм всім міцного здоров’я, натхнення, можливостей підкорювати вершини знань, освоювати цікаві туристичні маршрути.

Відповідальна за проведення Мигович У.В.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top