“Найкращий подарунок – книга!”

14 лютого у світі відзначають Міжнародний день дарування книг. Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу не тільки подарувати книгу, друзям, рідним, знайомим, чи улюбленій бібліотеці, а поширювати любов до книг та читання.

12.02.2021 р.  завідувачка бібліотеки-філії №12 (с. Микитинці, вул. Грицишина, 10) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради провела годину добра та любові  “Найкращий подарунок – книга!”, присвячений цьому святу. Захід відбувся з учнями 1-Б класу Микитинецького ліцею, бо саме з таких років варто прививати діткам любов до читання. 

Це було їх перше знайомство з бібліотекою, тож захід пройшов яскраво та емоційно. Діти уважно слухали розповідь про важливість книг, та з радістю ділились враженнями про прочитані казки. В кінці заходу маленькі учні отримали в подарунок від бібліотеки цікаві книги, солодкі презенти, та символічні сердечка. 

Користуючись нагодою, хочу висловити щиру подяку всім, хто в різні роки долучався до благородної справи – дарування книжок, і тим хто сьогодні підтримує цю традицію.

Відповідальна за захід: Вовк О.М.

Поділіться цим записом в:
Top