“Неси добро у світ природи”

Неси добро у світ природи
Кожна рослина, дерево, пташина –
То все чудова наша Україна.
Наше завдання – зберегти природу,
Для мене, тебе і всього народу.

Ми всі – діти Природи. Усім, що маємо, завдячуємо їй. Вона звіку мудра! Немає нічого величнішого від неї, дбайливої покровительки всього сущого на землі. Недарма наші предки казали: «Бережіть природу для людського роду: її подих – Божий дух».

З нагоди Дня охорони навколишнього середовища у бібліотеці-філії №10 (с.Вовчинець, вул. Вовчинецька, 35) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради організований екобібліофорсаж з книгами енциклопедія від тваринного до рослинного світу. Кожний охочий може зайти і ознайомитися з цікавинками природи.

Природа воістину зроду – віку мудра, творець найбільших благ на землі. І ніщо не буває в ній випадково – усе має свою закономірність. І листочок із дерева не впаде без її відома, і квітка не розквітне без її чародійств. Сила – силенна всіляких див  в природі.

Важливо з самого дитинства вчитися розуміти і бачити красу її, впізнавати рослини, дерева, кущі, бути здатними читати «зелену книгу» довкілля.

Любов до рідної землі та її природи – поняття нероздільні, і починається вона з того куточка, де людина народилася, живе і працює. Хто, як не книги, допоможуть побачити і зрозуміти цей прекрасний світ, визначити свою позицію у взаємовідносинах з природою. Саме бібліотекар за допомогою книги допоможе дізнатися, що у лузі росте не просто трава, а лікарські рослини; що спів солов’я відрізняється від співу зяблика або синиці – бо книга природи відкрита для всіх, але по справжньому доступна  лише тим , хто може  зрозуміти її мову.

Отож пропонуємо до вашої уваги книги, які відкривають чарівний і неповторний світ природи. Прочитавши їх, ви зможете повніше пізнати і зрозуміти дивосвіт , що нас оточує, навчитися розуміти і бачити  красу довкілля, любити тварин, впізнавати рослини, дерева та кущі.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top