“Новорічний калейдоскоп дитячими журналами”

9 грудня працівники центральної бібліотеки для дітей (вул. С. Бандери,8) Департаменту культури Івано-Франківської міської ради ознайомили читачів молодшого шкільного віку з дитячими журналами, що надійшли у зимові місяці – у січні, лютому та грудні 2021 року.

В повітрі вітає особливий дух — новорічний настрій. Дитячі журнали зимових місяців налаштовують на святковий настрій: яскраві, захоплюючі, пізнавальні та розважальні – вони створюють відчуття радості, надихають діяти та творити!  

Читачі безмежно радіють, коли знаходять у бібліотеці новий журнал. Тоді всі гаджети відкладаються в сторону, настає час для ознайомлення з журналом, адже в ньому є усе: серйозне, розважальне, ігри, саморобки та неймовірно яскраві малюнки!  

З особливим нетерпінням очікують малята на грудневий номер своїх журналів. А їх чимало: «Барвінок», «Малятко», «Пізнайко», «Стежка», «Смайлик», «Жасмин», «Ангелятко». Зазвичай вони присвячені новорічно-різдвяним святам. Скільки всього нового, цікавого можна дізнатися, читаючи улюблений журнал, до прикладу,  про Миколая, про ялинку, про подарунки, про новорічні іграшки тощо. Останні журнальні номери року містять багато художніх творів про Новий рік та Різдво, безліч порад, а головне – майстер-класи по виготовленню новорічних прикрас та оформленню власної оселі. У передноворічних випусках журналів – цікаві факти, художні твори, конкурси, завдання та саморобки. Знайомтесь! Ми приготували для вас новорічний журнальний калейдоскоп.

Хутчіш у бібліотеку! Ще є час для ознайомлення з журналами для роздумів, для натхнення, для творчості, для розваг!

Відповідальна Томілова Л.І.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top