Онлайн зустріч “Уся в музиці слова”

Марія Вайно – відома прикарпатська поетеса, новелістка, кінодраматургиня, член Національної спілки письменників України та Національної спілки кінематографістів України.

Марія Вайно – лауреат Всеукраїнського конкурсу „Коронація слова” 2000 року в жанрі кіносценарію за кіноповість „Чоловік у кредит, або Четвертий варіант” та 2001 року в жанрі роману за роман у новелах „Теплий двір, або Рапсодія струнного квартету”.  Лауреат міської премії ім. І. Франка 2002 року в галузі літератури за роман у новелах „Теплий двір, або Рапсодія струнного квартету” та кіносценарії „Свекрушина”. Вона видала ряд  поетичних збірок: «Нитка Аріадни», «Жінка з келихом дощу»,  “Шкіци на одвірках”, «Кусень світу», «Терпкість»… За роки творчої діяльності  мала ряд відзнак та  нагород: лауреат міської премії ім. І. Франка та обласної премії ім. В. Стефаника, двічі лауреат конкурсу «Коронація слова» в номінаціях «кіносценарій» та «роман». Останній роман «Нотатки з її життя,  або кохання в запропонованих обставинах» став переможцем обласного конкурсу «Краща книга Прикарпаття – 2020».
Цьогоріч М. Вайно – лауреат Всеукраїнського літературного конкурсу ім. Г. Тютюнника за роман у новелах “Редакторка”. Також у
2021 році письменниця ініціювала і провела в Івано-Франківську Всеукраїнський конкурс малих прозових форм ім В. Стефаника.
Марія Вайно – впізнавана, несподівана, талановита письменниця, неординарна мисткиня,  глибокий психолог, винятковий мовець.

21.12.2021 року о 14.00 працівники читального залу ЦБ (вул. П. Орлика, 5) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради провели онлайн зустріч “Уся в музиці слова…”, присвячену 65-річному ювілею Марії Вайно.

Подія привернула увагу всіх бібліотек Івано-Франківської МЦБС. Це був своєрідний творчий звіт письменниці. У затишній камерній атмосфері вона цікаво розповіла про свою творчість, відповіла на запитання, ділилася творчими планами на майбутнє.
Онлайн зустріч модерувала провідний бібліотекар читального залу Світлана Балабан.
Вона застосувала  модель онлайн спілкування у формі конструктивного діалогу. Марії Вайно і вдалося налагодити емоційний контакт з аудиторією.
Багато щирих, теплих слів, побажань було адресовано Марії Вайно. Зокрема своїми враженнями від творчості Марії Вайно поділилися працівники Івано-Франківської МЦБС Ганна Медвідь, Марія Железняк, Ірина Домбек, Ганна Паркулаб, Оксана Дубовська, Стефа Тейсар. Зі словами подяки виступила директорка Івано-Франківської МЦБС – Оксана Вовк. Також вона оголосила про нагородження Марії Вайно грамотою Івано-Франківської МЦБС з нагоди 65-річного ювілею.  

Відповідальна: Світлана Балабан.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top