“Осінні візерунки падолисту”

Осінь чудова пора року, яка змінює все навколо! Перетворює на жовте, оранжеве, червоне, багряне, золоте. Осінь зачаровує та надихає на творчість. Для нас з Вами вона дарує багато матеріалів для саморобок. Тут і листя жовтувато-червоне, і каштани, і жолуді… Піти в парк та назбирати  різноманітні листочки, каштани, жолуді, чудернацьких гілочок…

23 жовтня працівники бібліотеки-філії №2 (вул. Карпатська, 14)  МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради провели майстер-клас “Осінні візерунки падолисту”.

 На цьому майстер-класі навчили дітей створювати сюжетні композиції з осіннього листя, вирізаних з паперу жовтого, оранжевого, червоного, зеленого кольорів. А також  діти навчилися складати візерунки і декоративні композиції з готових форм. Розвивали почуття кольору, колориту, творчі здібності.

Осінь надихає на творчість багатьох письменників, художників, музикантів. Це чарівна й затишна пора року. Шкода, що період золотої осені дуже швидко закінчується. І ось вже зовсім скоро дерева стоятимуть абсолютно оголені, без листя. Але і в пізньої осені є свої переваги. Незабаром все зануриться у довгий зимовий сон. Жива природа зможе відпочити й відновити сили, щоб навесні знову постати у всій своїй красі.

 Відповідальна за захід: Бігун Х.Р

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top