Патріотичний зріз “Крути: сторінка історії щедро полита кров’ю”

В бібліотеці – філії №4 МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради,  підготовлений і проведений патріотичний  зріз  «Крути: сторінка історії щедро полита кров’ю», який  присвячений  пам’яті  бою  під Крутами.

 Щороку,  29 січня Україна відзначає День пам’яті героїв Крут. В цей день молоді захисники Української Народної Республіки, київські студенти, гімназисти та юнаки військової школи – власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського державотворення.

Героїчна й водночас трагічна подія під Крутами знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її. Трагічна загибель Студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

   Крути ввійшли в історію України як символ національної гідності. Герої, які загинули у кривавій битві, назавжди залишаться в нашій пам’яті.  Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього. І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїми коріннями, так людина тримається на землі своїм минулим.

Відповідальна  за проведення Тейсар С. С., Ліктей Н. К.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top