Правова допомога “Навчання та робота за кордоном: юридичні поради”

Засідання молодіжного дискусійного правового клубу “Діалог”

«Кожна людина, яка створює матерiальнi та духовнi цiнностi, має право на щастя. Заради щастя не потрiбно далеко ïхати, колiнкувата перед сильними свiту, бо воно завжди i всюди з людиною. Його тiльки треба пiзнати…», –  писав у своїх творах Григорій Сковорода. Чи цей вислів відповідає реаліям сучасного життя…?

14.09.2022 року о 14:00 в читальному залі ЦБ Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради в рамках роботи молодіжного правового клубу «Діалог» відбулося засідання правової допомоги “Навчання та робота за кордоном: юридичні поради”.  До заходу була підготовлена мультимедійна відеопрезентація на тему: “Європейська освіта та робота за кордоном”.

В презентації  детально та доступно описано правову інформацію перспективи навчання та працевлаштування  навчання та роботи за кордоном, детально проінформовано про законодавче забезпечення прав і соціальних гарантій українських працівників-мігрантів в країнах ЄС. Відповідно до Консульського статуту України від 2 квітня 1994 р. № 127/94, консульські установи України захищають за кордоном права та інтереси України, юридичних осіб і громадян України. Згідно «Кодексу законів про працю України кожен громадян України має право безоплатної правової допомоги, яку можна отримати звернувшись в центр надання або на гарячу лінію. Важливо знати свої права і не нехтувати ними. Тільки в такому випадку можна забезпечити собі можливість на хорошу освіту і роботу за кордоном.

Відповідальна за проведення заходу бібліотекар читального залу – Зоряна Петрик.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top