“Роль В. Чорновола в історії української держави”

Є люди, як зорі. Вони згасають, а світло, яке вони дали, ще довго мандрує всесвітами наших душ, нагадуючи кожному, хто ми, що ми, чому ми, куди ми… Таким був на небосхилі української історії В’ячеслав Чорновіл. Він жив усупереч багатьом істинам і таки став пророком у своїй Вітчизні.

24.12.2022 року працівники бібліотеки-філії №2 МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради підготували виставку-досьє «Роль В. Чорновола в історії української держави» (до 85-ти річчя дня нар. В. Чорновола).

В. Чорновіл – це непересічна, яскрава особистість нашої історії, людина високих моральних чеснот, гідний патріот, у якого Слово і Діло  завжди підпорядковувались високій ідеї – ідеї  відродження Української державності і служіння українському народові.

  Ще замолоду поставив він собі за мету створення української самостійної держави. І крок за кроком, тюрма за тюрмою, стаття за статтею, книга за книгою – йшов до цієї мети…

В’ячеслав Максимович – це ціла епоха, яскрава сторінка в історії руху опору радянській тоталітарній системі, що увійшла в історії України під назвою дисидентського руху.

         Роль і значення постаті В. М. Чорновола неможливо переоцінити. Відомий правозахисник, дисидент, борець… Завдячуючи діяльності В. Чорновола та групи національно свідомих українців, що створили Народний Рух України, Україна прийняла Акт про державну незалежність. 

Сьогодні хотілося б вшанувати світлу пам’ять Величної Людини, життєвий шлях якої був злочинно обірваний, перерваний у русі, у невпинному русі на шляху до справжньої, справедливої України.

Відповідальна за проведення: Цібій С. О.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top