“Різдвяна дивоніч”

Різдво Христове – чудове свято любові та надії, яке шанобливо відзначають у колі родин і дотримуються усіх християнських традицій. Для усіх християн Різдво – це найбільше свято в історії людства, свято на честь того, що сам Бог, Творець неба і землі, Всемогутній став людиною, щоб спасти людей усього світу.

09.01.2022 року, працівники бібліотеки-філії №4 (вул. Є. Коновальця, 132А) Івано-Франківської Департаменту культури міської ради підготували недільну казку “Різдвяна дивоніч”.

З цікавої лялькової вистави, яка вчить нас шанувати і поважати різдвяні свята, розпочалась недільна відео-зустріч. Пізнавальну і чарівну казку «Сльоза», яку написав М. Черемшина, з книжки «Добрий чародій» прочитала Магас Марія й дала кілька порад щодо вибору літератури для читання і гарного проведення часу.

Пропонуємо прочитати такі цікаві книги з казками  і колядками усім охочим : Б. Мицик «Різдво як Різдво», Т. Пратчетт «Батько Вепр», М. Гоголь «Ніч напередодні Різдва», Д. Стронг «Кумедна коронація», В. Гуменюк «Христос ся рождає», С. Войцеховські «Різдвяне диво Джонатана Тумі»  та «Моє Різдво».
А для того, щоб краще пізнати різдвяні дива рекомендуємо переглянути мультфільм «Різдвяна казка» та « Гість на Різдво».

Бережіть себе. Будьте здорові.
Відповідальна: Магас М. М.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top