“Сила нескорених”

На 14 жовтня припадає одразу кілька важливих подій: по-перше, це державне свято вшанування українських захисників і захисниць, по-друге, це День українського козацтва, по-третє, день заснування Української повстанської армії. А отже це привід поговорити про те, хто такі захисники України та завдяки кому ми сьогодні живемо в незалежній державі.

17 жовтня в бібліотеці-філії №24 (с. Драгомирчани)  МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради була проведена патріотична година «Сила нескорених».

Бібліотекар пригадала історію виникнення та традиції свята Покрови Пресвятої Богородиці, поглибила знання дітей про героїчне минуле нашої держави, історію, культуру та традиції українського козацтва.

Письменник Володимир Винниченко колись сказав, що українську історію не можна читати без заспокійливого. І справді, на долю України випало чимало випробувань. Але вона вистояла завдяки відважним воїнам, які не здавалися колись і не здаються сьогодні, а твердо стоять на своїх позиціях і захищають нашу Батьківщину. 

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top