“Слава не поляже, а про себе розкаже”

15.10.2021 року працівники бібліотеки-філії №2 ( вул. Карпатська, 14) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради був підготовлений і проведений літопис подвигу: “Слава не поляже, а про себе розкаже” (до Дня захисника України, українського козацтва та створення УПА), присвячений 79-й річниці створення УПА, Дню українського козацтва та Дню захисника України.

14 жовтня – День пам’яті УПА, а також свято Покрови Пресвятої Богородиці. Для нас українців це свято християнське і національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу. В цей день ми також відзначаємо День Захисника Вітчизни, День Українського козацтва, а також День Створення УПА – 79-річчя якого й відзначаємо цього року. Воно увібрало в себе багаті і славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах історії.
День Захисника України − це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники. Сьогодні в кожному домі віддають шану і повагу тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив і зараз боронить українську землю від ворога… І сьогодні наші діди та батьки можуть з гордістю сказати про те, що їх діти та онуки гідні достойного козацького роду, якому ніколи не буде переводу.
Знову і знову подумки повертаємося до минулого. Без минулого немає майбутнього. Повертаємося не тільки тому, що пережите залишає невиправний слід у пам’яті, але і для того, щоб мати уроки на майбутнє.
Тому збережімо у своєму серці високе почуття любові до рідного краю і зробімо все для того, щоб Україна і надалі розквітала і багатіла. Слава Україні!

Відповідальна: Бігун Х. Р.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top