“СНІД. Фактори ризику”

                                             Вірю все ж крізь зневір’я облуди- 

                                             Лих смертельних позбудеться світ!

                                             Не згадають майбутнього люди

                                              Навіть слова безглуздого – СНІД…

                                                   (Тетяна Чорновіл)

1.12.2019 р. в читальному залі бібліотеки-філії №14 ( вул. Довженка,12) МЦБС Департаменту культури Івано – Франківської міської ради проводились інформаційні діалоги “СНІД. Фактори ризику” для молоді.

1 грудня в усьому світі відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Це особливо небезпечна хвороба, яка несе смертельну загрозу. Від неї немає ліків, а ризик зараження дуже великий. Недивлячись на досягнення нашої прогресивної науки – боротьба з хворобою не закінчена. Офіційна статистика поширення синдрому набутого імунного дефіциту змушує нас відчувати глибоку тривогу.

Мета заходу  полягала в тому, щоб привернути увагу людей до проблеми і надати якомога більше інформації, необхідної для того, щоб уникнути зараження. Про основні шляхи зараження ВІЛ – інфекцією, його особливості, як захистити себе, а також куди можна звернутися по допомогу користувачі могли одержати за допомогою буклета “Захисти себе сам” та матеріалів виставки.

Володіючи повною інформацією про “чуму ХХІ віку”, учасники заходу переконалися в тому, що здоровий спосіб життя та чистота у взаєминах є найкращими методами профілактики СНІДу. 

Відповідальна за проведення Засєдко Р.О.

Поділіться цим записом в:
Top