“Споживайте енергію розумно”

У всьому світі, питання енергозбереження стає дедалі актуальнішим. Це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також збереження довкілля для наших нащадків.

Енергозбереження передбачає не відмову від благ цивілізації чи обмеження власних потреб, а шлях раціонального використання енергоресурсів, отримання більшого обсягу корисної роботи електроприладів за рахунок тієї ж кількості електроенергії.

Сьогодні люди настільки залежні від енергії, що важко уявити собі життя без неї. Ми не замислюємося про джерела енергії, допоки у нас не відключать світло або опалення.

В рамках проведення Днів сталої енергії, з метою популяризації економного енергоспоживання, охорони навколишнього середовища та виховання екологічної свідомості у людей працівники бібліотеки-філії №6 (вул. Вовчинецька,188) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради провели інформаційну хвилину «Споживайте енергію розумно».

Для цього була створена відеопрезентація , переглянувши яку, кожен зрозуміє, що можна зробити для економії електроенергії та тепла у своєму помешканні, дізнається яку використовувати побутову техніку, як економити на освітленні,  правильно експлуатувати холодильник,  електроплиту, кондиціонер, електрочайник,  економно обладнати помешкання освітлювальними приладами.

Читачі мали змогу познайомитись з плакатом «Правила енергозбереження», та книгами, представленими на тематичній викладці «Збереження ресурсів- вимога часу», в яких наведені цікаві факти та цифри з енергозбереження.

 

Відповідальна Іванишин А.М.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top