Творча година “Руками створена краса для матусі”

На світі є слова, які ми називаємо святими. І одне з таких прекрасних, теплих і ласкавих слів – слово “Мама”. Вона – корінь життя, берегиня і хранителька роду людського, вона квітка – промінь якої ніколи не гасне. ЇЇ лагідна рука завжди залишається в нашій долоні, її колискові пісні супроводжують нас до самої вічності.
Свято матері приходить до нас щороку, у другу неділю травня.

Це прекрасне свято прийшло до нас із далекої Філадельфії. Вперше в Україні воно відзначалося в 1929 році в Галичині, а відновилося в 1990 році.  В цей день всі славлять жінку-матір, говорять їй теплі і приємні слова, дарують квіти, листівки та подарунки. А найкращий подарунок для матусь – це вироби, виготовлені дитячими руками. Вони містять у собі старанність, любов та частинку рідної  душі.

10.05.2023 року в бібліотеці-філії №13 (с.Хриплин, вул. Берегова 4в) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради учасники гуртка “Умілі ручки”також готували та декорували листівку-сердечко щоб привітати з святом свою найдорожчу та найкращу матусю. Трішки творчості, любові, натхнення – і звичайний кольоровий та гофрований папір, в руках дітей, перетворюється в гарну, розкішну листівку.

А якщо ще написати на листівці побажання для матусі – то це дійсно буде матусине свято.
Особлива шана, повага і низький поклін тим матерям, в яких діти загинули на війні, –  бо вони виховали справжніх патріотів, навчили любити свою землю та захищати рідний край. Світла пам’ять тим, хто загинув за землю нашу, за неньку-Україну.

Відповідальна за захід – Бабій О.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top