Творча зустріч “Скринька див Наталії Данилюк”

“А ти для мене вогник засвітила
І день заграв, немов у ворожбі,
Моя натхненна Музо світлокрила,
За кожне слово дякую тобі!”
Наталя Данилюк

27.10.2021 року працівники краєзнавчого відділу ЦБ (вул. І. Мазепи, 3) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради провели творчу зустріч з поетесою, учасницею багатьох презентацій, імпрез, лавреаткою низки літературних конкурсів та премій – Наталею Данилюк. Вона – член НСПУ, член Міжрегіональної літературної платформи “Об’єднані словом”, а також є відповідальним секретарем літературного об’єднання “Горгани”. У 2014 році визнана поетом року за версією журналу “Дніпро”. 

Поетка народилася в селищі Перегінське Рожнятівського району, де нині проживає і працює вчителем у місцевій школі. Її поезія увібрала любов, добро і світло, яке винесла в своєму серденьку ще з дитинства. Кожний рядок – це жива, яскрава і веселкова гама її почуттів, що не залишають читачів байдужими. До поціновувачів поетичного слова Наталя Данилюк промовляє п’ятьма збірками, які є в її доробку: “Та жінка, що навпроти у вікні”, “Кульбабова віхола”, “Океан, що навиворіт”, “СвітиТи мусиш”, “Непроминальне”.

В ході творчої зустрічі бібліотекарі представили мультимедійний ролик “Скарби Наталі Данилюк”.

Присутні мали змогу торкнутися віршованого слова поетки й зачитали вподобані рядки. На зустріч прийшли привітати: поет, журналіст, член НСПУ – Іван Гаврилович; головний спеціаліст Департаменту культури Івано-Франківської міської ради – Олександра Туєшин; директор МЦБС – Оксана Вовк, а також її колега по перу, членкиня літературної платформи “Об’єднані словом”, вчителька Клубівецької гімназії – Оксана Пронюк.  

Матеріал підготували працівники краєзнавчого відділу ЦБ.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top