“Українські вишиванки наче райдуги світанки”

Сьогодні, 19 травня, коли вся Україна святкує День Вишиванки, у бібліотеці-філії №12 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради було підготовлено і проведено   етно-бесіду “Українські вишиванки наче райдуги світанки”.

Вишиванка – національна святиня, бо символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, що не переривається віками. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як реліквію. Вона символ здоров’я й краси, щасливої долі і родинної пам’яті, любові і вірності, адже вишита українська сорочка – це не просто одяг, це справжній оберіг, який захищає від усього злого та приносить здоров’я і багатство.

Бібліотекар розповіла своїм читачам про з історією виникнення Дня вишиванки, традиції української вишивки, її символи  та  значення  в житті українців.
Читачі із задоволенням робили фото у вишиванці і цікавилися  книгами про історію української вишивки та народного вбрання.

 Дякуємо всім, хто долучився до святкування Дня вишиванки у стінах бібліотеки. Тож носіть вишиванки з гордістю, тому що це наша історія та культурне надбання, яке є тільки у нашого народу.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top