Урок доброти “Добро спішіть творити, люди”

27.04.2022 року працівники бібліотеки-філії №1 по роботі з дітьми (вул. Мазепи, 11а) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської Ради в рамках проєкту “Бібліотека в дії” на творчій зустрічі   з дітьми, які вимушено покинули свої домівки, у мистецькому просторі “Вагабундо” провели урок доброти “Добро спішіть творити, люди” та майстер-клас по створенню листівки “Твори добро”. 

Зараз усі ми переживаємо дуже складні і важкі часи. І тому ми повинні підтримувати один одного, бути чуйними, доброзичливими, творити добро. Перемога України в кожному з нас! Одна добра справа, одне добре слово, одна посмішка – і вже наш світ стане змінюватись на краще!

Разом з бібліотекарем діти вивчали “Сердечні правила Добра” – правила поведінки, яких треба дотримуватись в житті, щоб іти до людей з добром.

Зроблений бібліотекарем “Мішечок Добра” ознайомив присутніх з чеснотами добрих людей. З цікавістю дітки прийняли участь в грі “Так і ні”, “Відшукай шкідливу пораду”, грі-вікторині “Чемність”, грі “Павутиння дружби”, естафеті “Похвали друга”.

На сьогоднішній зустрічі діти разом з бібліотекарем згадували улюблені казки, обговорювали і оцінювали поведінку казкових героїв, вчились розрізняти добрі і погані вчинки.

Дуже всіх захопило створення листівки “Твори Добро”. Вона засяяла від наклеєних різнокольорових кружечків з написами чеснот добрих людей. І ця листівка стала найяскравішою і найдобрішою!

Під пісню “Мелодія Добра” діти дарували один одному усмішки, обійми, передавали тепло своїх долонь, ручками робили сердечка  і всі разом співали цю чудову і добру  пісню.

Завдяки такому заходу в дитячих сердечках запалився вогник доброти і добрих справ, і без сумніву, став добрішим кожний.

Війна обов’язково закінчиться, і ми всі, дорослі та діти, станемо трохи іншими – добрішими, мудрішими, усвідомлюючи, що кожен здатен змінити світ на краще. Наше майбутнє – це добро, а добро завжди перемагає! 

Все буде добре! Все буде Україна! 

Відповідальна за проведення Таргоніна В. Ю.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top