“У світі музики”

Гарна музика – найкраща таблетка від депресії.
Андрій Вавілін

Музика – це баланс чоловічого і жіночого начал. Жінка – це мелодія, чоловік – це ритм. Моє завдання – відправити їх в ліжко, де все, чим вони стануть займатися, буде природним і нормальним.
Карлос Сантан

Музика… Ця прекрасна частина мистецтва, що здатна впливати на кожного. Справді, бо ж гарна музика піднімає настрій, заспокоює і дарує бажання рухатися далі. Це підтримка людських сердець на цій «дорозі сліз і печалі». Справді, музика здатна творити дива. Науково було доведено, що корови від класичної музики ставали більш спокійнішими, а надої молока збільшувалися. Але не кожна музика є такою цілющою. Є і багато не доброї музики, котра знищує з середини, руйнує мозок, провокує до поганих думок і вчинків. 

Та сьогодні ми говоримо лише про хороше. Бо ж сьогодні Всесвітній день музики, однієї з частин мистецтва, котра поруч з іншими його видами дозволяє людині відчувати своїми земними відчуттями трошки «небесної краси». І тут важко не пригадати собі Баха, Бетховена, Моцарта, Вівальді, Вагнера тощо. Тих, котрі залишили нам такі прекрасні музичні творіння, такі неперевершені «музичні картини». Головним завданням музики, як говорив Бах, є «чіпати серці», бо ж справжня музика не може залишити серце байдужим. 

І от, 02.10.2021 року, з нагоди Міжнародного дня музики (котрий, до речі, було прийнято на XV-й Генеральній асамблеї IMC у Лозанні в 1973 році) у бібліотеці-філії №11 (с. Угорники, вул. Просвіти, 4) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради було підготована і проведена хвилинка з мистецтвом під назвою “У світі музики”, де власне й відбулось спілкування та обговорення теми музики. 

Тож глибоко бажаю, щоб кожен міг сказати, як сказав свого часу Мартін Лютер: “Моє серце, наповнене до країв, завжди тішиться і оновлюється музикою, коли воно хворе і втомлене”.
Хай музика буде завжди вашою розрадою в годину смутку і гарною підтримкою у мить радості. 

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top