#ЩедрийВівторок

 #ЩедрийВівторок — міжнародний благодійний рух, день, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності. До нього може долучитись кожен охочий  самостійно або як частина колективу.

30 листопада 2021 року працівники абонементу ЦМБ (вул. Короля Данила,16) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради підтримали Всеукраїнську акцію дарування книг бібліотеці  #ЩедрийВівторок, анансовану #УкраїнськоюБібліотечноюАсоціацією.

На своїх сторінках  в соціальних мережах ми детальніше розповідали про дану акцію і результат не забарився.  

Першою відгукнулась на акцію Ольга Ольхова, поетеса, журналістка, літературна редакторка, кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри кіно-, телемистецтва КНУ імені Тараса Шевченка, керівниця відділення суспільних комунікацій Київської малої академії наук. Авторка 3 поетичних книг, у тому числі «Керамічна совість» (2005), «Брунькуються громи» (2007), «Русла зап’ясть» (2020). Саме цю свою нову книгу  поезій “Русла зап’ясть” авторка і надіслала Новою Поштою нашій бібліотеці , а також книгу поезій “Світязь” Дмитра Чередниченка, поета, прозаїка, перекладача, мистецтвознавця і громадського діяча із села Межиріч, що поблизу Канева. Книг цього автора, як і книг Ольги Ольхової в фондах абонементу немає. От буде гарний сюрприз користувачам нашої бібліотеки. Направду  – дуже добра справа пані Ольги, яка і доставку оплатила, ще й гарне побажання залишила: “Хай у вашій бібліотеці буде завжди велелюдно і багатокнижно!” Дякуємо!

І  ще про одну дарувальницю книг бібліотеці із Київщини, а саме із міста Переяслава хочу розказати. Це – Вікторія Шевель (Віта Весняна), українська поетка, член Асоціації поетів-ронделістівУкраїни. В її творчому  доробку поетичні збірки: ”У любові спокою немає”  (2011), ”Я хочу зливи” (2013), “Намистинка” (2016), “На підборах/На абцасах” (2019). З цією чудовою двомовною збіркою (в перекладі білоруського письменника Миколи Адама)  користувачі бібліотеки мали можливість ознайомитись на її презентації в нашому місті і в нашій бібліотеці в вересні 2019 року. А тепер ми отримали в подарунок нову книгу Вікторії Шевель “Зроби мені осінь” (2021).  В книзі є багато  щемливих одкровень, глибоких думок та оригінальних метафор. Майстерно й вишукано написані поезії не залишать байдужими ні читачів ні читачок. Дякуємо пані Вікторії.

Також до нас сьогодні завітав ще один Благодійник – Андрій, який неодноразово  дарував книги бібліотеці із своєї власної. Сьогодні, зробивши добру справу, пан Андрій подарував друге життя таким книгам: “Гаргантюа і Пантагрюель” Франсуа Рабле, “Музей закинутих секретів” Оксани Забушко, ”Меч Арея” і “ Дикі білі коні Івана Білика”. Книги в чудовому стані і будуть з задоволенням читатися нашими користувачами. Дякую добродієві, який не бажав себе афішувати. Проте працівники книгозбірні дуже вдячні Вам і завжди раді зустрічі.

Таких благодійників в нас є чимало, зокрема це пані Надя Сорока, яка уже понад 5 років дарує книги бібліотеці, Віталій Цапович, який дбає про патріотичне наповнення  фондів бібліотеки і щедро дарує нам книги. 

А Ви  ще не подарували книги у нашу бібліотеку? Тоді можете це зробити не тільки сьогодні, а в будь-який день, адже  у нас діє постійна акція #подаруй_бібліотеці_книгу!

А сьогодні дякуємо всім-всім, хто долучився  до акції  #ЩедрийВівторок.

Робіть добрі справи – це важливо, даруйте свої, або прочитані вами книги в бібліотеку. Цим Ви подаруєте їм  друге життя.  Ваше добро повернеться вам сторицею. Щиро дякуємо всім благодійникам.

Інформацію підготувала завідувачка відділом обслуговування – Кирста Ольга Михайлівна.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top