Ігрова локація «Астрід Ліндгрен запрошує»: до 115-річчя від Дня народження письменниці

Центральна бібліотека для дітей Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради, презентує для всіх охочих поринути у дивовижний світ фантазії та витівок ігрову локацію «Астрід Ліндгрен запрошує», що присвячена 115-річчю від Дня народження письменниці. Учасникам пропонуються вікторини, ігри, знайомство з творами письменниці, спілкування та різноманітні сюрпризи.

Астрід Ліндгрен вважала, що “діти повинні гратися, радіти життю, бути щасливими»”. Навіть у поважному віці вона вміла організувати своїх правнуків на веселу забаву, цікаву гру. Бешкетна дівчинка Астрід була частинкою письменниці до останніх днів. “Немає такого закону, якій би забороняв бабцям лазити по деревах”, – казала вона та залазила на дерево разом із дітьми. 

В день народження письменниці центральна бібліотека для дітей створила ігрову локацію у стилі Пеппі Довгапанчохи, запропонувала читачам різноманітні цікаві настільні ігри, що пов’язані з творчістю Астрід Ліндгрен: намалюй портрет Пеппі, склади назви творів з фішок, розтлумач цитату з твору, розгадай вікторину “Танець Пеппі” та “Чи все ти знаєш про Пеппі?”, відшукай книгу та інші. Кожен учасник отримав цукерку “Пеппі Довгапанчоха”.

Діти із задоволенням долучалися до ігрової локації.

Відповідальна Томілова Л.І.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top