“Історико-етнографічний музей громади Крихівців”

18 травня світ відзначає Міжнародний день музеїв. І цьогорічна тема – «Сила музеїв» визначена неспроста, адже нинішні “музейні дні” в Україні в часі війни. Вони про надважливе: сміливість говорити про свою історію, збереження спадщини, силу і стійкість закладів культури у воєнний час. 
Незважаючи, що найцінніші експонати все ж надійно збережені,  в цей день Історико-етнографічний музей громади Крихівців, спільно з завідувачкою бібліотеки-філії № 9 Івано-Франківської МЦБС та колективом народознавців та краєзнавців «Кріх КРЕС»  (керівник – Любов Соловка), який діє при Народному домі с.Крихівці Центру культури та мистецтв Івано-Франківської територіальної громади, провели декілька цікавих акцій.
  • Виставка видань з історії краю, яку підготувала  завідувачка бібліотеки
  • Виставка «Геноциди ХХ ст. : досвід пережиття» у стінах світлиці «Кріх КРЕС».
  • Серія безкоштовних екскурсій (для франківчан, крихівчан та внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток на наших теренах): «А починалось усе саме тут. Автохтони: відлуння кроків не століть, а тисячоліть», «Витоки культу Воскресіння на теренах – у Крехівцях! Версія з правом на життя та аргументами. покутські великодні традиції в Крихівцях», «КРИХІВЦІ/КРЕХІВЦІ: коріння, що воскрешає, оживляє, творить».
– Перегляд у стінах музею 15-ти відеоробіт Студії «КРІХ КРЕС» (Двір ВОГОНЬ).  https://www.youtube.com/channel/UCQYBQ75gA9PBMcQ2xcHdgpg/videos
Переглядаємо, поширюємо, доказуємо, що наша зброя – це правда, коріння, духовність!!! Запрошуємо в наш музей як офлайн, так і онлайн.  Разом – до Перемоги!!!
Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top