“У мандри запрошують книги”
07.09.2022 року в бібліотеці-філії №27 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради було підготовлено та проведено літературний калейдоскоп “У мандри запрошують книги”.
![](https://i0.wp.com/www.mcbs.if.ua/wp-content/uploads/2022/09/єнотм8989.jpg?resize=564%2C423&ssl=1)
Присутні мали змогу дізнатися про історію створення книг. Для юних читачів були підготовлені літературні загадки і знайомство з новими, яскравими книгами та журналами. Усім було весело та цікаво.
Цей захід подарував дітям гарний настрій та бажання читати і пізнавати світ. Отож читайте і розвивайтесь! Адже читати не тільки корисно, а й модно!