“Читай, адже нація, яка читає – НЕПЕРЕМОЖНА!”

Уже вкотре, в четвер, 26.05.2022 року, працівники читального залу ЦБ Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради підготували цікаву добірку дорослої та дитячої літератури для ВПО в рамках проведення АКЦІЇ “Нація, яка читає – НЕПЕРЕМОЖНА!”.

Ця АКЦІЯ стала дуже знаковою подією як для бібліотекарів, так і читачів. Адже у такий складний час дуже важливо підтримувати один одного, допомагати долати стресову напругу та внутрішні страхи, хвилювання.
Працівники читального залу, Зоряна Петрик та Оксана Дубовська, з особливою увагою до кожного читача уміло і фахово знаходили потрібний жанр літератури, автора і книгу, а також дарували позитивні емоцій, слова підтримки та щирі усмішки. Саме така дружня і натхненна атмосфера знову зібрала довкола книжкової експозиції багато зацікавлених книголюбів, справжніх гурманів літературного слова. Є люди, що знайшли книгу, є й такі, що обміняли її на іншу – для прочитання, а є й такі, що спеціально принесли літературу для АКЦІЇ “Нація, яка читає – НЕПЕРЕМОЖНА!”. Саме таким способом велика кількість людей вже неодноразово брали книги та обмінювали їх на інші, а також ділилися власними книжковими цікавинками.

Усі охочі, які бажають взяти участь в АКЦІЇ та мають можливість приносити свою літературу для ВПО, а саме: україномовні художні книги, класичні твори, сучасні видання, психологічно-мотиваційна література, дитячі збірки казок, віршів чи оповідань, розмальовки, настільні ігри, можуть приносити книги безпосередньо до читального залу за адресою: вул. П.Орлика, 5 або ж запрошуємо завітати на щочетвергову АКЦІЮ, яка проводиться у середмісті Івано-Франківська біля міської Ратуші о 12.00 годині.

Щиро дякуємо усім людям, які долучилися до АКЦІЇ “Нація, яка читає – НЕПЕРЕМОЖНА!” та поділилися особистим книжковим фондом!

Все буде Україна! Слава Україні!

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top