Особливий день у календарі
Жовтень місяць починає:
Сьогодні літніх людей
Всіх від душі вітаємо!

Свято –  Міжнародний день людей похилого віку відзначається на початку жовтня і засновано Генеральною Асамблеєю ООН в 1990 році. З нагоди цього свята працівники бібліотеки-філії №7 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради разом з Івано-франківським центром соціального обслуговування пенсіонерів організували годину дозвілля “ У срібнім сяйві прожитих років”.

Розпочинаючи свято завідувачка бібліотеки п. Васіна М.М. відмітила, що  у  наймудрішій книзі на землі, в Біблії, Святому Писанні відкрито говориться про те, що від нашого ставлення до наших батьків і матерів безпосередньо залежить наша власна тривалість життя на цій землі. На свято були запрошені літні люди – підопічні Центру соціального обслуговування, користувачі бібліотеки-філії № 7, представники ВПО. Свято проходило у формі товариського спілкування. Літні люди ділилися своїми спогадами про свій родовід, родинні професії. Присутні поділилися цікавими і курйозними випадками із власного життя, розповідали про свої захоплення і демонстрували свої здобутки. Присутні із цікавістю оглядали привітання для літніх людей, якими була оформлена читальна зала бібліотеки.  Атмосферу свята надавали екібани з осіннього листя і квітів, а також теплий запашний чай. Учасники свята згадали і виконували  пісні своєї молодості.

Закінчуючи свято, працівниця читального залу Федишин В.В. сказала про те, що шанобливе і соціально-відповідальне ставлення до стареньких – запорука і гарантія благополуччя для тих, хто так чи інакше стане на їх місце в наступних роках.
У кінці свята всі  учасники заспівали пісню “Ой, у лузі червона калина”. 

Відповідальні – працівники бібліотеки № 7.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top