Вітальна листівка “Студенти – світла надія нашої держави”

«Наші студенти – гідні громадяни своєї Батьківщини!
Вітальна листівка з днем студента для  19-річної  кулеметниці
Оксани Рубаняк

Міжнародний день студента, який відзначаємо сьогодні, 17 листопада, має трагічну історію. У жовтні 1939 року в окупованій німецькими військами Чехії студенти та їхні викладачі вийшли на мирну демонстрацію, щоб відзначити річницю утворення Чехословаччини. Окупанти відкрили стрілянину по демонстрантах, через що один студент загинув. 17 листопада німці оточили гуртожитки, після чого заарештували і стратили багато студентів.

1946 року цю дату запропонували відзначати як День студентів. Українські студенти цього року також змушені святкувати це свято в умовах війни.

«Наші студенти – гідні громадяни своєї Батьківщини! Багато з них –  воїни ЗСУ. 

Юні хлопці і дівчата, які мають вчитися, пізнавати світ, любити, народжувати дітей – знаходяться в окопах, ризикують життям, бо знають для чого вони це роблять – заради рідної України. 

Серед  з них і прихильниця абонементу ЦБ Івано-Франківської МЦБС, студентка факультету публічного управління, авторка збірки “Орнаменти долі” , 19-річна  кулеметниця окремого підрозділу 72-ї окремої механізованої бригади Оксана Рубаняк, яка зараз з побратимами захищає Україну на Східному фронті. Працівники книгозбірні щиро вітають неймовірну захисницю з Днем студента та підготували для неї невеличкий сюрприз – вітальну листівку з Днем студента.

 

З днем студента, Оксанка, вітаєм,
І ось чого тобі бажаєм:
добре воювати,
Перемоги діждати.
А поки   – ворога бити,
Здоровою бути
та про навчання не забути.

Ви – наша героїня! Дякуємо вам! Дякуємо за сміливість, за відвагу, за міць, за витримку, за незламність! Українці  незламна нація!
Слава Україні!Героям Слава!

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top