“Барви Великодня”

Весна – це сонця перемога

І великодній світлий час.

Ми наближаємось до Бога,

Бог наближається до нас.

Щороку, навесні, християни святкують одну з найважливіших подій – Великдень. Це свято Господнього Воскресіння, яке знаменує перемогу життя вічного над смертю, світлих сил над злими.

15 квітня 2022 року до цього світлого дня у бібліотеці-філії № 7 (вул. Дністровська, 22) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міськради працівники бібліотеки разом із благодійною організацією “Янголи поруч” провели   майстер-клас “Барви Великодня “.

В заході брали участь діти вимушених переселенців, що є користувачами  бібліотеки.

Під час заходу діти  вчилися  виготовляти великодні прикраси. Захід пройшов цікаво. Запрошена благодійною організацією майстриня разом з  дітьми та працівниками бібліотеки  активно готувала великодні атрибути. Всі присутні ділились позитивними враженнями від виконаних робіт. Батьки  дітей, що взяли участь у майстер-класі були задоволені та вражені красою виготовлених  дітьми квітів до великоднього кошика.

До заходу була оформлена книжково-ілюстративна виставка  “Христос воскрес! Великий день надії та чудес”.

Ми щиро вітаємо всіх українців з прийдешнім  Великоднем й бажаємо, аби з Воскресінням  Господнім воскресли в кожному серці надія, оселилися любов і мир, а на нашу рідну Україну зійшла Божа Благодать.

Відповідальна за проведення заходу Атаманчук М.І.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top