Бібліодайджест «Бібліотека та екологічна просвіта (ЦСР – цілі сталого розвитку)»

Енергетика й енергозбереження – є проблема сьогодення. Кожна людина повинна замислитися над тим, як зменшити споживання електроенергії, тепла, води, при цьому не позбавляючи себе комфортного існування.

Почувши про економію електроенергії  – це зменшення її споживання.  І справді, все більше набуває розголосу проблема збереження  енергетичних ресурсів, але ми повинні пам’ятати, що починати потрібно із себе та своєї оселі.  Нам потрібно навчитись правильно заощаджувати енергію і зменшувати її споживання.  Така економія  позитивно впливає на глобальну екологію та навколишнє середовище. Енергозбереження — це шлях до збереження природи Землі. Існує багато способів економії тепла, води та електроенергії в побуті. Зберігаючи тепло та електроенергію, ми дбаємо про своє майбутнє.

11 листопада 2022 року, о 14.30 годині, працівники бібліотеки-філії №4 Департаменту культури Івано-Франківської міської ради, провели  бібліодайджест «Бібліотека та екологічна просвіта (ЦСР – цілі сталого розвитку)» до Міжнародного дня енергозбереження.

Було проведено огляд періодичних видань, які друкують матеріали по енергозбереженню. Бібліотекарі запропонували присутнім вивчити  шляхи мінімілізації використання енергетичних ресурсів.

На заході почували  себе натхненно,  навіть найменші наші користувачі, які з великим задоволенням переглядали книги про збереження нашої планети і ділилися своїми знаннями, як вони економлять воду, світло і т.д.. А, ще ми пригостили дітей смачненькими дарами природи – яблучками, та  надали багато корисної інформації про енергозбереження.

Запрошуємо всіх, як великих, так й малих зайти до нашої бібліотеки і отримати багато позитивних емоцій.

Відповідальні:   Ліктей Н. К., Магас М.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top