“Бібліотека- територія добра і милосердя”

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Особливо цього потребують діти. Це окремі життя, окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і, хто допомагає.

      2 грудня 2021 р. в бібліотеці-філії №1 (вул. Вовчинецька, 206) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради бібліотекарі підготували  інформацію «Бібліотека- територія добра і милосердя».

Переймаючись буденними проблемами ми  замислюємося над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року намагаємось не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди і вони потребують допомоги і уваги, а саме найперше нашої посмішки та розуміння. Бібліотекарі організували виставку дитячих робіт . Всі роботи були виконані на високому рівні і викликали захоплення у користувачів. 

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами щодня.

 

Поділіться цим записом в:
Top