Бібліотусівка «Минуще все, любов лиш вічна»

Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів. Воно надихало поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. І, якби поставити собі за мету прочитати все, що написано про нього, людині не вистачило б цілого життя. Не випадково існує багато чарівних легенд, обрядів, ритуалів, заснованих на цьому прекрасному почутті. А День Святого Валентина є найромантичніше свято року .У цей день закохані освідчуються один одному в любові і дарують валентинки.

Отож, з нагоди цього дня 14.02.2023 року працівники бібліотеки-філії №1  Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради підготували та провели бібліотусівку «Минуще все, любов лиш вічна».

Під час зустрічі  бібліотекарка розказала про історію свята, про те що – кохання найзагадковіше з усіх людських почуттів. А такої кількості закоханих ,як у книжках  у бібліотеці -немає ніде. Книг, написаних на вічну тему кохання, – чимало! Багато важить воно у житті людини, тому і надихає на творчість нових письменників і поетів. Закохані живуть на сторінках книжок, у цьому можна переконатися, завітавши до бібліотеки і вибравши книги про неймовірні історії кохання.

Сьогодні ми познайомили наших відвідувачів з книгами відомих класиків та сучасних українських й зарубіжних авторів, де вони із  задоволенням можуть прочитати про неймовірні історії романтичного почуття, «любов» в усіх її іпостасях – кохання і закоханість, почуття та емоції, любов у широкому сенсі, а ще про стосунки з ровесниками, становлення особистості, всього, що хвилює сучасного   читача.

Вітаємо зі святом! Бажаємо усім всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя! Адже любов – це та сила, яка рухає світом і людиною. Тож, не прогавте щастя, навіть, якщо у вас немає половинки, а ви читаєте цікаву книжку, то може ви вже не самотні, а закохані. Нехай у житті кожної людини буде більше добра, тепла і любові!

Відповідальна за проведення – Недбаєва О.М.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top