”Важлива віха в історії України”

День Соборності України – свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.

    21.01.2022р. о 12:00 год.  в бібліотеці-філії №7 (вул. Дністровська, 22) Івано-Франківської МЦБС Департаменту  культури міської ради підготовлено і  проведено календарний інформер ”Важлива віха в історії України” для підопічних Івано-Франківського територіального центру обслуговування пенсіонерів.

     Бібліотекар розповіла користувачам про те, що означає саме поняття “соборність”, про ідею соборності, яку плекали ще за часів Київської Русі, в період козацтва та протягом подальших століть аж до сьогодення. Наприкінці заходу бібліотекар Дяків Р. Б. побажала користувачам єдності, любові одне до одного, що допоможе кожному з нас будувати свій дім, свою правду й свою волю. Бо в єдності – наша сила і наше майбутнє!

Для користувачів та гостей бібліотеки було організовано книжкову виставку “Злука: історичний урок єднання” на якій представлена література, що висвітлює тернистий шлях України до Соборності.

         Відповідальна за проведення заходу: Дяків Р. Б. 

  

Поділіться цим записом в:
Top