“Дивокрай пригод казкових” /до 110-річчя від Дня народження Михайла Стельмаха/

Талановита людина талановита у всьому. Це ті слова, які можуть повністю охарактеризувати Михайла Стельмаха. Поет, драматург, письменник, журналіст, упорядник, сценарист – Стельмах постійно експериментував і розвивався  у цьому. Як результат – десятки збірок, п’єси, сценарії, романи, дитяча література і, головне, незгасаюча пам’ять вже багатьох поколінь…

24.05.2022 року працівники бібліотеки-філії №1 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради підготували і провели у прибібліотечному дворі бібліоподорож «Дивокрай пригод казкових» /до 110-річчя від Дня народження Михайла Стельмаха/.

З лагідною усмішкою, з теплим гумором, цікаво й дотепно писав Михайло Панасович казки та вірші для дітей. І для маленьких читачів, як і для дорослих, знаходив письменник своє мудре проникливе слово, що доходило до самого серця, примушувало задуматись, вчив робити добро. Маючи неабиякий педагогічний досвід, знання дитячої психології, вміння розповісти найменшим цікаво про цікаве, своїми творами Михайло Стельмах виховував любов до краси і знань, до людини і природи.

Своїми поезіями, оповіданнями, повістями і романами він підніс рідне слово до високих вершин в українському письменстві.

Відповідальна: Воробчак М.Д.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top