“Енергозбереження – твоє безпечне майбутнє”

У всьому світі, питання енергозбереження стає дедалі актуальнішим. Це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також збереження довкілля для наших нащадків. Енергозбереження передбачає не відмову від благ цивілізації чи обмеження власних потреб, а шлях раціонального використання енергоресурсів, отримання більшого обсягу корисної роботи електроприладів за рахунок тієї ж кількості електроенергії.

Сьогодні люди настільки залежні від енергії, що важко уявити собі життя без неї. Ми не замислюємося про джерела енергії, допоки у нас не відключать світло або опалення.

В рамках проведення Днів сталої енергії, з метою популяризації економного енергоспоживання, охорони навколишнього середовища та виховання екологічної свідомості у людей працівники бібліотеки-філії №1 Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради провели інформаційну хвилинку «Енергозбереження – твоє безпечне майбутнє». Для цього була створена відео-презентація , переглянувши яку, кожен зрозуміє, що можна зробити для економії електроенергії та тепла у своєму помешканні, дізнається яку використовувати побутову техніку, як економити на освітленні,  правильно експлуатувати холодильник,  електроплиту, кондиціонер, електро-чайник,  економно обладнати помешкання освітлювальними приладами.

Читачі мають змогу познайомитись з плакатом «Правила енергозбереження», та книгами, представленими на тематичній викладці «Збережемо енергію- збережемо майбутнє», в яких наведені цікаві факти та цифри з енергозбереження.

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top